O nás

Pár věcí o nás

Jmenujeme se Klárka a Klaudie. Společně navštěvujeme do devátý ročník základní školy. Tudíž z toho můžete vyvodit náš věk. Klárkce je čtrnáct a Klaudie je  o rok starší, takže momentálně jí je patnáct. 

Spojuje nás nejenom škola, ale i také naše láska ke knihám. Spolu tedy jednou za čas (poslední doubou čím dál častěji) zorganizujeme Booktour, což znamená, že navštívíme buď knihovnu ve městě nebo u nás v obci, anebo rovnou obě. Při cestě do města se rády zastavíme v naší oblíbené kavárně. Pokaždé si dáme něco jiného, kdo by taky pil pořád to samé, když má na výběr, že?

Mimojiné Klárka do vínku obdržela hudební nadání, které Klaudie postrádá. Proto už nějaký ten pátek hraje na flétnu (letos absolvovala) a o nějaký pátek míň na harfu. Klaudie je odjakživa kreativní člověk ve všech směrech, ať už v ručních pracích nebo tady na blogu. Klárka bohužel nevlastní talent na počítače, takže se vzájemně doplňují. 


Jak vznikl náš blog

Když Klárka minulé léto našla zálibu ve čtení, narazila na počítači na nejmenovaný knižní blog. V tu chvíli nad vlastním knižním blogem ještě nepřemýšlela. S Natkou (naší kamarádkou, jenž kdysi byla součástí tohoto blogu) začaly plnit Velkou knižní výzvu a tak jednou Klárka ze srandy prohodila ,,Nezačneme psát knižní blog?” a už to bylo jasno.

Začaly tedy psát dnes již neexistující blog Knižní svět na Webnode. Ten jim vydržel asi dva dny, jelikož se tam velice špatně píše a taky, že drtivá většina blogerů a blogerek píše v Blogspotu, i když se to Klárka snažila Natce namluvit hned. Háček byl v tom, že neuměly v této blogerské platformě psát. Tak to nějak nastudovaly na videích.

Teď už Natka bohužel není součástí tohoto blogu, jelikož chodí na gympl a co si budeme povídat, je to náročné. Nicméně stále zůstává naší věrnou čtenářkou.

Klárka to má s časem taky bledě, chvíli zvažovla, že taky ukončí svou blogerskou éru. Naštěstí ji Klaudie překecala a přidala se k ní. Ta žádné video návody nepotřebovala, jelikož se může pochlubit logickým myšlením, i když se stále učí. No a teď tedy píšeme půl roku články pro Vás. 

Naši oblíbení autoři

Klikněte na naše jména a dostanete se na seznam našich oblíbených autorů, který se nachází na Databázi knih. Kliknutím na jméno autora se o něm více dozvíte.

Seznam našich nejoblíbenějších knih

Rovněž klikněte na naše jména a objeví se vám seznam na Databázi knih.


Děkujeme Natce za fotky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budeme rády za váš názor či radu...Klárka a Klaudie

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS